Průvodce tvůrce online produktů
(jak dostat zaplaceno za to, co vás baví)

Každý z nás umí něco, co zajímá někoho dalšího. Pokud to znáte dobře, máte možnost své znalosti a zkušenosti nabídnout dalším lidem. Je možné to vše co znáte převést do produktu a prodávat jej na internetu. Seznámím vás s postupem, jak toho dosáhnout. Průvodce tvůrce online produktů vám ukáže, jak je možné převést své znalosti do digitálního produktu, který následně na internetu prodávat. Poznáte, jaké jsou možnosti ebooku a videokurzu. Dozvíte se také, jak takové digitální produkty na internetu nabízet s velkým ziskem. Digitální produkt je totiž možné prodávat opakovaně a teoreticky v neomezeném množství.

[lwptoc]
Původce tvůrce online produktů (Jak dostat zaplaceno za to, covás baví?)

Co průvodce tvůrce online produktů obsahuje?

Průvodce je v současné době v přípravě. Berte proto jeho dále uvedený obsah jen jako orientační. Vše se může změnit. Další informace budou uvedeny později. Čím více lidí si jej takto vyžádá, tím dříve se k jeho dokončení dokopu. Navíc, máte možnost ovlivnit obsah průvodce. Uvítám proto, pokud mi napíšete dole v komentářích vaše návrhy a připomínky, na co bych neměl v průvodci zapomenout. Rozhodně bude zajímavější tvořit obsah průvodce, kde budu mít možnost reagovat na požadavky čtenářů. Sám můžu pokládat některé skutečnosti za samozřejmé, pro mnohé další to může být naopak neznámé. Napište, co vás zajímá, na co hledáte odpověď. Pro inspiraci nabízím dále předběžný obsah průvodce. Ten se může samozřejmě ještě zásadně změnit.

Na úvod

  • Opravdu se dá na tom vydělat peníze (kolik)?  

Část 1 - Co znám, co umím?

  • Najděte problém ostatních, který dokážete vyřešit
  • Vytvořte produkt, který obsahuje řešení problému

Část 2 - Jak to uspořádat?

  • Napište Ebook
  • Natočte video kurz

Část 3 - Jak to nabídnout?

  • Automatizovaný prodejní web
  • Strategie prodejního webu

Část 4 - Jak to prodat?

  • Jak prodat Ebook?
  • Jak prodat členskou sekci?

Jak je možné Průvodce online produktů získat?

Pokud vás téma průvodce zaujalo, zadejte ve formuláři svůj e-mail. Až bude vše hotovo, rád vám ho (po dokončení!) na zadaný e-mail pošlu. Mezitím budete zařazeni do skupiny čtenářů mých webů, které zajímá podnikání na internetu. Mohou Vám proto být občas a nepravidelně zaslány tipy, jak zřídit a provozovat automatizovaný prodejní web.

Chápu, že někdo nechce svůj e-mail zadat. Snad proto, že se bojí následného masívního spamu. Je pravda, že těmto zájemcům o mého průvodce následně občas pošlu další e-mail s tím, co nového mám pro ně k dispozici, co by mohlo průvodce vhodně doplnit. Předpokládám, že by to nemělo nikomu vadit. Budou to vždy jen informace, které se týkají podnikání na internetu. Informace, které vám ukáží další možnosti online podnikání. V každém e-mailu je přitom možné se okamžitě odhlásit z odesílání dalších e-mailů. Rozhodně se za vás na to nebudu zlobit, pokud se odhlásíte. Nerad bych vás otravoval něčím, co vás nezajímá.

Jaký je další krok?

Zaujalo vás téma průvodce? Pokud ano, zadejte do formuláře e-mail, na který vám ho mám (po dokončení!) poslat. Pokud ne, podívejte se na další průvodce, mám jich ke stažení více. Každý probírá jinou tématiku, každý vám dá jiné znalosti o podnikání na internetu.

Jaký je váš názor, co si o tom myslíte?

Stáhli jste si některého mého průvodce? Našli jste v něm pro vás nové a užitečné informace? Průvodce jsem psal s cílem seznámit zájemce s danou problematikou. Upozornit je na důležité skutečnosti a varovat je před zbytečnostmi. Protože má každý z vás jiné znalosti a požadavky, nebylo to snadné. Uvítám, pokud mi v komentáři dole pod textem napíšete, co vás v průvodci nejvíce zaujalo. Budu také rád za názor, na co jsem zapomněl, nebo co nebylo dostatečně vysvětleno. Vaše názory pomohou zkvalitnit další informace o podnikání na internetu, které pro vás připravuji.

Opt In Image
POKUD CHCETE VĚDĚT VÍCE, ... 🙂

Pokud chcete tvořit a prodívat online produkty, (PŘIPRAVUJI) pro vás Průvodce tvůrce online produktů. Pokud zadáte svůj e-mail, po dokončení vám ho na něj pošlu. Podrobné informace ZDE! Zadejte svůj e-mail a klikněte na tlačítko ANO, to mě zajímá. Průvodce Vám bude PO DOKONČENÍ doručen zdarma. Současně budete ihned zařazeni do skupiny čtenářů mých webů, které zajímá podnikání na internetu. Mohou Vám proto být občas zaslány tipy, jak se dá zřídit a provozovat automatizovaný prodejní web (lze se kdykoliv odhlásit).